Spartaboy

Je možné USB konektor od bedniček zapojit do nabíječky na smartphone a do zásuvky? Nepoláme se to?

Odpovědi
elkon

USB je stále USB. Jediný rozdíl je, zda je kabel datový, nebo jen dobíjecí. Jestli to rozlámeš je jen na tobě.

aliendrone

To záleží na okolnostech. Pokud zapojíš např. USB-A do micro USB, tak se to určitě poláme. Odletující kousky plechu a plastu ti při tom udělají STRAŠLIVÉ a HLUBOKÉ jizvy na tváři, jakýmkoliv kosmetickým či medicínským způsobem NEODSTRANITELNÉ! Budeš s nimi žít do konce života! ;) :D :D

Pokud se ti podaří USB zapojit do zásuvky (230V), tak prognóza je o něco lepší. S trochou štěstí natáhneš ráfy IHNED a tudíž se jizvami nebudeš muset trápit. ;) :D :D