Banán88

Je mozne uhlidat sve deti pred takovymi vecmi v dnesni dobe? A je mozne udelit dostatecny trest?

http://www.no­vinky.cz/krimi/350507-zvrhlik-lakal-deti-na-sex-sliboval-natoceni-erotickeho-videa.html

Nejlepší odpověď
zzzzz

...je mi to sumak, nestaram se

Není mi to šumák, ale něco mě vážně zaujalo „Přemluvil dívky ke schůzkám a některé s ním dokonce souložily výměnou za to, že s nimi natočí pornografický fil­m.“

Nějak tomu nerozumím?????Ty holky chtěly točit porno? To natočení porna jim bylo odměnou?

Ten úchyl je odpad, to bez debaty, ale myslím si, že rodiče hodně ovlivnit mohou, vše je o důvěře.

Jsem šťastná, že mé dětství bylo bez facebooku, je mi dnešních dětí dost líto, jsou „smutná“ generace. Málo z nich se umí bavit, častu tu jsou otázky „jak se doma zabavit? jak se zabavit venku?“ atd. Já jako dítě jsem vypadla ven a vracela jsem se jen na jídlo a spaní, bavit jsme se uměli, nikdy nebyla nuda:-)) Nikoho nenapadlo se řezat nebo se jinak poškozovat, nebylo žádné emo, nebo jiný blbý styl:-(((

Další odpovědi
marci1

...je mi to sumak, nestaram se

Není mi to jedno, ale je zarážející, že 12leté děti touží točit porno. ☹ Ono to trochu je způsobené i tím, že rodiče jim téměř vše dovolí, jako by byly dospělé. Oblečení, líčení, ponocování a ony se pak těmi dospělými cítí. ☹

arygnoc

...je mi to sumak, nestaram se

Doplňuji:
špatná výchova.

;-Q

lota

Neni to mozne a kazdy trest je nizky

Vůbec nechápu, kde se lidi ubližující dětem berou. Bohužel, na internetu je jich víc než dost…

Pepa25

Anketa je nesmyslná, tak přidám názor tady: ano, myslím si, že je možné ochránit děti před takovými věcmi. Trest bych neřešil, spíš prevenci.