Dunno77

Je možné u nás žalovat Čínu jako stát za škody způsobené virem z Wu-chanu, pokud se nakazím?

Nejlepší odpověď
da ny

Zkuste to a uvidíte :)
Opět dotaz, který „pobaví“…

Jak dokážete, že jste učinil maximum, abyste se vyvaroval virové nákaze?

Další odpovědi
xiperio

Zažalovat se dá cokoliv.

  1. Je potřeba do dokázat u mezinárodního soudu a samozřejmě vyhrát.
  2. Ale jak vymoci pak odškodnění, to je věc druhá. Byli jiní hráči, a nepodařilo se. Rusko a Čína prostě mezinárodní soudy neuznávají, pokud ovšem nerozhodnou pro ně kladně.

Drap

Můžeš žalovat koho chceš a za co chceš.Pokud máš dostatečné finanční prostředky, tak to zkus.

Kryšpín

Máte důkaz že to byl čínský netopýr.