Dan007

Je možné si předabovat navigaci?

Rád využívám navigace. Ty v mobilu nebo i klasické do aut. Zajímalo by mě, kdyby jsem si stáhl třeba nějakou do mobilu, tak zda kdyby jsem si jí otevřel v souborech, tak jestli by se tam daly najít ty jednotlivé nahrávky jako třeba např.: odpočte vpravo, atd… – a já bych si je mohl jednotlivě přemluvit. Prostě na to místo kde je originální nahrávka, si dát svojí. Je to technicky možné?

Odpovědi
Alesh

Však nastavení hlasu, případné stažení si jiných hlasů je jedna z poměrně dobře známých možností u navigací.

Zdroj: https://navigo­vat.mobilmani­a.cz/bleskovky/gar­min-voice-studio-nahrajte-si-vlastni-hlasovou-navigaci/sc-266-a-1314432

Dochy

„technicky“?? Obecně to možné je. Jiná věc je, zda jsi schopen proniknou do datové struktury dané navigace a správně pozměnit dané soubory včetně všech závislostí a případných kontrolních mechanismů – tohle se bude lišit, pro každou navigaci to bude jinak obtížné. Pro Android se do aplikací nedostaneš bez rootu zařízení.

anonym

U navigace WAZE si můžete vlastní hlas namluvit přímo v aplikaci. https://doteko­manie.cz/2017/05/­aplikaci-waze-si-muzete-namluvit-vlastni-hlasove-povely/

elkon

Je to zbytečné, když je možnost stažení mnoha hlasů.

Dochy

ge0rge: Dobrej postřeh. To jsem ani netušil (WAZE používám)