dust8

Je možné si po zakoupení nějaké elektroniky větší velikosti v kamenném obchodě vyjednat dopravu zdarma až domů?

Odpovědi
aliendrone

Tak u mnohých obchodníků to ani nemusíš vyjednávat, pokud překročíš určitou cenovou hladinu (nebo při nějaké „akci“ na konkrétní zboží) je dovoz často zdarma. Typicku to dělá Elektroworld.

Vyjednat můžeš zkusit cokoliv, nejen dopravu, ale i cenu. Jiná věc, jestli uspěješ. ;) :D :D