Miroslavst

Je možné se vrátit z nemocnice více nemocný než zdravý? Jak postupovat při poškození zdraví v nemocnici?

Stalo se vám, že jste v nemocnici podstoupili léčbu, po které jste na tom byli ještě hůře než jste do nemocnice přišli?

Jak byste se zachovali v případě, že by po léčebném výkonu bylo poškozeno vaše zdraví?

http://www.no­vinky.cz/krimi/224369-na-koznim-v-ostravske-nemocnici-utrpela-divka-vazne-popaleniny.html

Pro admina: Nezajímám se o aktuální dění, ale otázka směřuje na postup jaký by měl být učiněn v případě poškození zdraví. Takže na nějaký přesun honem rychle zapomeňte.
A stále dlužíte omluvu za váš kiks http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobre-poledne-a-dobrou-chut-pokud-zrovna-obedvate-vite-kdo-takto-pral ).

Nejlepší odpověď
venkovan

Obrátil bych se na soudního znale z oboru lékařství pokud možno se specializací na mé onemocnění.
Nikdo z nás není neomylný a může se stát, že i dokrot se sekne. zejména v posledních letech kdy jim hlídají každou korunu. Dřív nebyl problém aby mne lékař poslal pro jistotu na vyšetření, dnes se podívá jaký má do konce měsíce limit. A potom zváží zda pošle a bude vypisovat lejstra zdůvodnění (náš raději vypíše) a nebo si nebude dělat problémy.
Třeba kolonoskopii kdysi byla doporučena každých 5 let, dnes je již jednou za deset let i u potomků kde rodič na karciom zemřel.
To co se stalo v Ostravě je hodně nemilé, ale vypadá to na technickou závadu. Za přístroj byl na nějaké revizi se prokáže a třeba vina nakonec bude na servisu přístroje a ne na nemocnici. Uvidíme za pár dní.

Další odpovědi
anonym

taky jsem to četla,a hned vedle článek že lékařům je 60 tisíc měsíčně málo,nevím co si o tom myslet,až budou léčit,né škodit a v pracovní době pít,tak si pak mohou stanovovat podmínky,ale když svou práci odbývají a upřednostnují „kulichy“ tak at jdou tam kam je srdce táhne a nevydírají nás tady