Lgee

Je možné se přihlásit na stejný školní obor kterým už je člověk vyučen?

Nemá to smysl, ale jen Teoreticky.

Nejlepší odpověď
annas

Na přihlášce uvádíte vzdělání, takže škola, na niž se hlásíte, by zjistila, že už odborné vzdělání máte, takže pochybuji, že by vás přijala znova do 1. ročníku na stejný obor, tím byste zabránil přijetí zájemci, který se uchází o přijetí po ukončení základního vzdělání.

Vy máte teoreticky možnost studovat nástavbové či podobné studium.

Další odpovědi
jirka F

Ano ale záleží na řediteli někde to možné je například na škole kam jsem chodil já tak přijali jednoho studenta na stejný obor hned dvakrát a má dva výuční listy ze stejného oboru akorát poté má třetí výuční list na jiný obor.

terry

Teoreticky ano, pokud je málo nových zájemců.