NL2

Je možné se po mrtvici znova naučit chodit?

Pokud měl člověk před pár lety mrtvici a následnou rehabilitaci nepodstoupil, je možné, že i po takové době se jeho stav nynějšími rehabilitacemi zlepší?

Odpovědi
Drap

Možné to je, ale u každého jedince je průběh jiný.

Hufnágl

Nečetl jsem, že by někdo bez rehabilitace se po mozkové příhodě začal chodit. S mluvou to jde snáze

elkon

Jak kdy a jak velké je postižení, také je problém, když je to zanedbané.