BEAES

Je možné se kamarádit…

…s jeho nebo její bývalou láskou? Jste v kontaktu, přátelíte se nebo ani náhodou??

Nejlepší odpověď
ten který je

Možné to je.Záleží jak jsou lidé slušní a rozumní a za jakých podmínek se rozešli.

Další odpovědi
anonym

ani náhodou,nemá mě ráda,tak kdybych jí nabídla kamarádství asi by mě zabila,riskovat to nebudu,je jiná váha,souboj by byl nevyrovnaný a já chci ještě pár let žít

Miroslavst

Možné to je, proč by ne?
Ještě lepší je být nejlepší kamarádi-kamarádky a jedna druhou (jeden druhého) navádět co a jak.

Bunnik

Za mě zatím ani náhodou :)

ReHu

Určitě je.

nabubindes

ano, slovy klasika: „Nenávist, je přítěž! Život, je moc krátký, abys byl pořád nasraný! Nestojí to za to!“