redhead

Je možné se dostat z úrovně A1 na úroveň C1 do léta příštího roku?

S učením se cizích jazyků nemám žádný problém, baví mě to a angličtinu mám ráda. Tohle léto bych měla strávit v anglicky mluvící zemi, což mi také dost prospěje. Nemám žádné vady řeči ani psaní, pro jazyky mám přirozené nadání :)
Doplňuji:

  • něco nového se učím každý den nebo alespoň procvičuji

Nejlepší odpověď
Syd

ne

Další odpovědi
Bedy

To v žádném případě ne. Za tu dobu se tak dostanete nejvýš na úroveň B1.
Na C1 to chce mluvit anglicky déle (a nejen mluvit).
Úroveň C1 je druhá nejvyšší úroveň jazyka, touto úrovní mluví běžný rodilý mluvčí. C2 je lepší řeč „lepších“ rodilých mluvčí.