Je možné provozovat auto nebo motorku s kosmetickou úpravou Airbrush?

Zajímalo by mě,jestli je možné provozovat a bude mít možnost projít STK v ČR nebo kdekoliv ve světě auto nebo motorka s kosmetickou úpravu Airbrush? děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, požádáš o změnu barvy vozidla. Zapsána bude ta, která převládá.

Další odpovědi
cukrar

Ano, klidně to půjde, když budete mít desetisíce na omalovánku, budete mít i na poplatek na evidenci, za změnu barvy.
Jak je to s předpisy KDEKOLIV na světě, netuším, páč neznám legioslativu v
Papua New Guinea