Rokio

Je možné provést znásilnění bez přítomnosti násilí?

Pokud například muž má sex se spící manželkou, jedná se o projev znásilnění, když k ní nebyl nijak hrubý, ale choval se k ní něžně při sexuálním aktu?

Nejlepší odpověď
Edison

Ano!! Ty případy znásilnění osob, které se prostě jen nemohly bránit jsou známy a jsou velmi tvrdě trestány. Za zásilnění se považuje třeba i znásilnění podvodem, nebo psychickým násilím, nebo s vynuceným souhlasem.

Další odpovědi
zjentek

No se zasnulým >> https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-si-ze-nekrofilie-je-vzdy-spatna ..bys nejspíš bez násilí mohl, ovšem pokud to tam nebudeš rvát „na byka“ ty hovádko!

(Eltona neřeš, on tvůj smysl pro specifický humr nechápe.)

aliendrone

Neboj Rokio, nepřijdou si pro tebe! Vím o co jde, takže udvedu na pravou míru. To žes znáSLINIL sousedku tak, že sliny z hadrů ždímá ještě teď OPRAVDU NENÍ trestný čin. Hlavně si nepleť příště ta písmenka o u samotného počínání se omez na fotografie či obrázky. ;) :D :D

elkon

Jdi se udat na policii, protože nejsi normální.

0mega13

Záleží na situaci a okolnostech. V konkrétním příkladu, pokud má s manželkou dobrý vztah a ví, že ona by proti sexu při spánku nic neměla, tak to znásilnění není. Pokud ale by byli třeba rozhádaní a bylo by jasné, že by v bdělém stavu nesouhlasila, už to znásilnění je.

Edison

Aliendrone… a není naslinění hadrů sousedky třeba výtržnictví, nebo poškozování cizí věci, nebo tak něco?

aliendrone

Edison>>> Teď jsem se na chvíli zarazil, to poškozování cizí věci… Ale přeci jen – je to Rokio, ne aliendrone, takže rozleptání a rozpad hadrů působením jedovatých kyselých slin NEHROZÍ, stačí je jen vyprat. ;) :D :D