demajkl

Je možné prodat jeden byt pomocí dvou různých RK současně?

Nenastane problém,když obě RK mají kupce?
Doplňuji:
oprava – místo ** JE MOŽNÉ PRODAT ..
patří ** Je možné nabízet k prodeji …

Nejlepší odpověď
zzzzz

Podepsání jakékoliv smlouvy s RK si pořádně rozmyslete. Přes RK byt můžete nabízet, i když s nimi nepodepíšete žádnou smlouvu. Pokud nejste právník, tak ani po řádném přečtení, té smlouvě stejně neporozumíte. Jsou v ní schované kličky, jako například, že i když vaši nemovitost neprodají, tak jim budete muset zaplatit atd. Jsem bývalá makléřka, tak věřte, že vím, o čem mluvím. Byt si prodáte i sám, stačí inzerovat na internetu. Smlouvu, včetně úschovy peněz Vám provede každý notář za cca 5.000kč, realitce dáte minimálně 50.000Kč. Navíc je u realitky riziko, že peníze už nemusíte vidět.

K vaší otázce. Pokud podepíšete smlouvu exkluzivní, tak již nesmíte prodávat přes jinou RK. Záleží co jste s nimi podepsal.

Další odpovědi
pizlicka

zzzzz nestras,ja dala do prodeje dum pres realitni kancelar zvonek.nerikej,ze kdyz dum neprodaji,budou chtit po me penize!

Conchus

Určitě nastane problém. Jeho velikost je dána tvou hloupostí při sepisování smluv.

demajkl

Není psáno,že prodávám byt.Pouze dotaz na možné komplikace.