Je možné příjmat libovolný počet gramů tuku a sacharidů při snaze nabrat čistě jen váhu a zíksat nějaký ty svaly?

Nejde o dietu ani o shazování hmotnosti či rýsování. Jde čistě jen o to nabrat kila, a mnoho kil, na svojí výšku jsem dost hubený.

Nejlepší odpověď
da ny

http://plnezdra­vi.cz/jak-pribrat-na-vaze-zdrave-a-trvale/
Chybí vám v seznamu nejdůležitější složka = bílkoviny (maso, vejce, tvaroh, tvrdé sýry, luštěniny).
U sacharidů (přílohy, pečivo)a rostlinných tuků (ořechy), dýňový olej) se nemusíte hlídat, ale pokud si chcete uchovat plné zdraví, též ovoce (i sušené a zeleninu).
Musíte „zdravě“ zvýšit nutriční/kalorický příjem vyvážené stravy, 3 svačiny mezi hlavními jídly, tzv, 2. večeře… ;)
„Tuky mají tvořit asi 25% denního energetického příjmu a podle mne to platí jak pro hubnutí, tak pro normální jídelníček i pro jídelníček k přibrání na váze. Určitě Vám 1× denně doporučuji sníst 1 polévkovou lžíci dýňového, lněného, brutnákového, konopného nebo bodlákového oleje. Jedná se o zastudena lisované oleje (najdete je v prodejnách zdravé výživy) s vysokým obsahem omega 3, 6 a 9 (dýňový) mastných kyselin, které chrání cévní stěnu a posilují játra i celý metabolizmus.“
" Pokud jste vytáhlý hubený typ a pokud to navíc máte „mít po kom“, pak bych se příliš nestresoval…"
https://svetho­meopatie.cz/cs/1187-dobry-den-chtela-bych-pribrat.
Před jídlem Pangamin, dostatek vit, skupiny B. Můžete přidat do stravy lahůdkové droždí (sypké)

Kalorie můžete ve své stravě dopnit pomocí drinků z lékáren (v nemocničních bývá příznivější cena). Popíjí se po doušcích, chlazené. Nevypít najednou!
Např. ve 300 ml je 600 kcal
https://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=re­nutryl#utm_sou­rce=search.sez­nam.cz&utm_me­dium=hint&utm_con­tent=products-opesBB&utm_ter­m=renutryl
nebo
https://www.sle­volekarna.cz/nu­tridrink-balicek-5-1-por-sol-6x200ml~z2992­841.html?utm_sou­rce=sklik&utm_me­dium=cpc&utm_cam­paign=S_Testo­vaci+produkty&ut­m_content=Nutri­drink+5%2b1+6x20­0ml&utm_term=nu­tridrink
Je možno zakoupit i drink s proteinem.

Další odpovědi
Drap

Pokud jde jen o váhu, tak je to opravdu libovolné. Pokud však chce i svaly, tak bez cvičení to nepůjde.

Smackdown

Kup si Mutant Mass a užívej to pokaždém jídle,není ideální jíst všechno kvulí přibrání na váze,časem aby si neměl problémy ze srdcem.