MatejČ

Je možné přestoupit z Ostravské univerzity na Masarykovu během 1. roku?

Chci studovat na Masarykově univerzitě, ale nedal jsem scio, ale ještě mám před sebou testy na Ostravskou Univerzitu. Je možné přestoupit z Ostravské na Masarykovu během 1.roku studia nebo na konci prvního semestru, aniž bych musel opakovat, chci li přestoupit na stejný obor?

Odpovědi
Drap

Lze, pokud se dohodneš s oběma školami a ony budou souhlasit.