Je možné přes tento produkt stahovat a hrát hry z app store?

http://mp3-prehravace.he­ureka.cz/apple-ipod-touch-4-generace-32gb

Odpovědi
Skinn3r

K tomu je ten pristroj delanej nejde z nej akorat volat jinak to je to samy jak iPhone .

marek.29

Tento produkt slouží k hraní a stahování her z Appstore 🙂 Krom toho taky poslouchání hudby, prohlížení videí, obrázků, surfování na Wi-Fi a mnoho jiného.. Jsem jeho majitelem – tak kdybyste měl nějakej další dotaz, tak napište na marek.29(zavi­náč)seznam.cz 😉