Avatar uživatele
bolak

Je možné přes inzerát prodat léky, který člověku zbyly a nevypršela u nich ještě doba spotřeby?

Nebudou s tím nějaký oplítačky co se týče zákona a podobnejch blbin?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3942 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud nemáš povolení k prodeji léčiv, tak prodávat nemůžeš.Nespot­řebované léky odeberou bez náhrady lékarny. Léky jsou považovány za nebezpečný odpad.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Ne. Již jsem to také řešila. Léky se vrací do lékárny k likvidaci. A na druhou stranu, Vy byste si takové léky přes inzerát koupil ? Bohužel zde není 100% jistota, že léky jsou pravé a obsahují takovou účinnou látku, jakou by měly obsahovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

marci1: jakto že ne? je na nich pečeť od výrobce a krabička je neotevřená, navíc je jen na lékařskej předpis a dá se použít i na výrobu drog, co víc by kupující ještě mohl chtít?

před 3942 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pájo

Divil by ses bolaku, kolik může být (i na českém trhu) padělků originálních léků.

před 3941 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Ale ten můj má i příbalovej leták, na kterým je i potvrzení že byl testován a že byl shledán účinnějším než placebo…

Takovýhle potvrzení mě vždycky dostávaj, jako by to měla být pro kupujícího najednou extra výhodná koupě, když má lék kolek a potvrzení že jeho léčebný účinek je větší než u kostky cukru :))

před 3941 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek