hannelle

Je možné poslouchat přes crt televize s hd satelitem také rozhlasové vysílání, díky. Hannelle

Doplňuji:
Nevíš, jestli příjem těchto rozhlasových kanálů přes satelit je zpoplatněn, někdo mi říkal, že jsou zdarma, ale chtěla bych raději předejít problémům....­.dík. H.

Nejlepší odpověď
www

Při ladění televize máš možnost naladit tv kanály i rozhlasové, jejich rozsah záleží na poskytovateli. Pak jen stačí při volbě kanálu jít na ty rozhlasové.
Doplňuji:
Předpokládám ale, že máš příjem pomocí solidního stb, sama televize to pravděpodobně umět nebude.

Další odpovědi
Hlada

Všechny stanice Českého rozhlasu jsou zdarma. Můžete sice poslouchat přes CTR televizor, poslech ale nebude kvalitní ani vzhledem ke spotřebě televizoru ekonomický. Vhodnější bude poslouchat přes domácí kino, Hi-Fi soupravu, věž nebo přes aktivní reprobedny, jaké se používají k PC.