Je možné, pokud poprosím, přespat na faře?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Proč by né, když farář dovolí.

Další odpovědi
Deli

Některé fary mají přímo pokoje, kde je možno se ubytovat.
Koukni sem:
http://search­.seznam.cz/?aq=1&oq­=ubytov%C3%A1n%C­3%AD+na+fa&sou­rceid=szn-HP&thru=sug&q­=ubytov%C3%A1n%C­3%AD+na+fa%C5%99e

anonym

Jak píše Deli,je možné přespat a mám vzpomínku,když jsem dělal ministranta,na přespání jedné noci na faře. Moc jsem se nevyspal,všude jsem viděl kříže,podobizny svatých, cítil divný puch a měl jsem opravdu strach!Ale jak vidno,přežil jsem to!

Conchus

jistě, ale měl bys být věřící