kurec

Je možné po dobu 5 let ani jednou neonemocnět?

A přitom normálně pracovat a normálně chodit ven? Popřípadě nějaké rady jak na to?

Nejlepší odpověď
Alesh

Je to normální, pokud se dotyčný chová ke svému tělu zodpovědně. Důležitá je životospráva. Kvalitní střídmá strava, otužování, správná hygiena, sportování a obecně pohyb na čerstvém vzduchu, zdravé životní prostředí a řada další faktorů, které když se správně poskládají, tak tělo je schopné nepodléhat běžným nemocem. Vliv má samozřejmě i genetika, ale i s tím se dá do jisté míry také bojovat.

Další odpovědi
led

Je to možne. Dokáže to viac ľudí, než si možno viete predstaviť.

ivzez

Ano, je to možné.
Já jsem byla naposled nemocná před nějakými 15 lety.

A jak na to?
Otužování, dostatek vitamínů (syrová zelenina, ovoce)
a pohyb (cvičení, chůze) ideálně na čerstvém vzduchu.

Edison

Jak na co? Není to sice normální, ale stává se to.

jáára

Jo, úplně normálně. Jen úrazy.

Klaproth

Nevím, já jsem byl nemocnej naposledy asi tak před 40 lety.

Dochy

Ano, je to možné. A není to zas tak neobvyklé… Nějaký čas se mi to dařilo, nejhorší byla nějaká rýmička a nějaké potíže se kterými mi nestálo za to jít k lékaři.