elll

Je možné otěhotnět z prstění?

ůj kluk mě prstila ale před tím jsem mu honila..Ruce si umyl,ale i tak mám strach ..pohlavní styk jsem neměla jsem stále panna ale je možné že jsem mohla otěhotnět?
Doplňuji:
Je mi 13

Nejlepší odpověď
Ponytail

Je to velice nepravděpodobné.
Provozovat sex ve 13 letech, to je teda docela silné kafe. :-/

Další odpovědi
arygnoc

ne.
dával tam on své prsty, a vy jste mu ho honila vašima, ne?

anonym

jistá šance tam je, ale nikdo tady to nezažil.

pokud se ti bude nehorázně zvětšovat břicho, tak běž za doktorků, jinak se o tom hlavně nikde nezmiňuj

lukas.zmizik

nejprv si ujasnete pojmy, zadny zakon neporusili

Michal Kole

Teoreticky ano, prakticky nejspíš ne. Kolik ti je ? Mě je 27 a taková věc mě nikdy nenapadla.

Pokud je ti 13 tak porušujete zákon OBA + Vaši rodiče, že Vás nehlídají a mají za vás právní odpovědnost.
Doplňuji:
Zmizíku, svým způsobem to sexuální praktika je.

WeeBear

Proboha.. Jak si to tu čtu, tak si říkám, co to tu odpovídá za lidi. Píše, že je panna a sex spolu neměli. Je snad honění a prstění trestné? Není. Pokud si umyl ruce, máš tam nulovou pravděpodobnost. Počkej do další menstruace-když ji dostaneš, tak je to v pohodě. :)

Ella

ne

Mucillinka

No já se nad poble.u!!!!Když už to začínaji dělat 13 letý děti, tak kde to jsme??!!To se mi snad zdá, ve 13 si mají hrát s něčím jiným..Nejvíc se mi líbí, jak se do toho hrnou a potom, až POTOM se ptají, jak se věci mají..Těmto nezodpovědným dětem přeju děti, pak by v životě na nic takového ani nepomysleli, je to zlé, ale je to tak..Schválně se podívej na MTV-je tam pořad a jmenuje se 16 a těhotná, uvidíš jeden díl a hned tě takové věci pustí..Ve 13 letech, co budete dělat v 15????? !!!!

Deli

ell, aby tu byla možnost otěhotnění, musel by ti do pochvy zavést prsty potřísněné spermatem. Pokud jste si ruce umyli, buď v klidu.

elll

Ale my jsme neměli sex …

dědapetr

Pokud jste měli nechráněný pohlavní styk tak k otěhotnění může dojít.Pokud jste použili kondom tak při opatrnosti ne,samotným prstěním k otěhotnění dojít nemohlo,

dědapetr

To jen informace aby jste věděli možné rizika.Tím nemyslím že jste měli styk.Jen informace.