Avatar uživatele
elll

Je možné otěhotnět z prstění?

ůj kluk mě prstila ale před tím jsem mu honila..Ruce si umyl,ale i tak mám strach ..pohlavní styk jsem neměla jsem stále panna ale je možné že jsem mohla otěhotnět?
Doplňuji:
Je mi 13

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: elll

Zajímavá 0 před 4645 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ponytail

Je to velice nepravděpodobné.
Provozovat sex ve 13 letech, to je teda docela silné kafe. :-/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

ne.
dával tam on své prsty, a vy jste mu ho honila vašima, ne?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

jistá šance tam je, ale nikdo tady to nezažil.

pokud se ti bude nehorázně zvětšovat břicho, tak běž za doktorků, jinak se o tom hlavně nikde nezmiňuj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

nejprv si ujasnete pojmy, zadny zakon neporusili

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Teoreticky ano, prakticky nejspíš ne. Kolik ti je ? Mě je 27 a taková věc mě nikdy nenapadla.

Pokud je ti 13 tak porušujete zákon OBA + Vaši rodiče, že Vás nehlídají a mají za vás právní odpovědnost.
Doplňuji:
Zmizíku, svým způsobem to sexuální praktika je.

Upravil/a: Michal Kole

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Proboha.. Jak si to tu čtu, tak si říkám, co to tu odpovídá za lidi. Píše, že je panna a sex spolu neměli. Je snad honění a prstění trestné? Není. Pokud si umyl ruce, máš tam nulovou pravděpodobnost. Počkej do další menstruace-když ji dostaneš, tak je to v pohodě. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mucillinka

No já se nad poble.u!!!!Když už to začínaji dělat 13 letý děti, tak kde to jsme??!!To se mi snad zdá, ve 13 si mají hrát s něčím jiným..Nejvíc se mi líbí, jak se do toho hrnou a potom, až POTOM se ptají, jak se věci mají..Těmto nezodpovědným dětem přeju děti, pak by v životě na nic takového ani nepomysleli, je to zlé, ale je to tak..Schválně se podívej na MTV-je tam pořad a jmenuje se 16 a těhotná, uvidíš jeden díl a hned tě takové věci pustí..Ve 13 letech, co budete dělat v 15????? !!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Deli

ell, aby tu byla možnost otěhotnění, musel by ti do pochvy zavést prsty potřísněné spermatem. Pokud jste si ruce umyli, buď v klidu.

před 4645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elll

Ale my jsme neměli sex …

před 4645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dědapetr

Pokud jste měli nechráněný pohlavní styk tak k otěhotnění může dojít.Pokud jste použili kondom tak při opatrnosti ne,samotným prstěním k otěhotnění dojít nemohlo,

před 4645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dědapetr

To jen informace aby jste věděli možné rizika.Tím nemyslím že jste měli styk.Jen informace.

před 4645 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek