je možné otěhotnět před menstruací?partner se do mě udělal že mu prasknul kondom a hnedka jsme to šli vymit sprchou.

Nejlepší odpověď
AnnMary

Proč spolu „spí“ lidé, kteří mají inteligenci houpacího koně, když si myslí, že se dá sperma „vymýt“???? Nechápu a jsem proti takovým stykům. Sex je pro alespoň trochu rozumné lidi! Je to zodpovědné! Nechápu vás! A když se někdy něco nepovede – tak hned hledáte způsob, jak se případného dítěte zbavit…tak kam ten svět spěje!!!!??!!

Další odpovědi
SINGO

„a hnedka jsme to šli vymit sprchou.“
Myslíš to vážně? 🙂

hornik.

Umyl sem ti to dobře mislim ne. Dyžtak mamce řekni že to bila nahoda Leni. A nepiš to sem !!!

hawranek

Vždycky je možné otěhotnět. Pokud neberete antikoncepci a něco takového se stane, existují prášky, kterou si můžete vzít až 72 hodin po styku. Její účinnost je do 24 hodin 95%, do 48 hodin 85% a do 72 hodin 58%. Měla by se dát koupit v lékarně, ovšem mám pocit, že je trošku dražší, ale lepší než nic, že?

iwrana

Hawranek má pravdu.A ty prášky se jmenují postinor a musí vám na ně napsat lékař,jsou na předpis.Třeba i v nemocnici na pohotovosti je vám napíší.