Adriana25

Je možné otěhotnět bez erekce? Tedy jestli je možné mít ejakulaci bez erekce. Po vypití moc alkoholu.

Nejlepší odpověď
Schluker

Ejakulace bez plné erekce samozřejmě možná je.

Další odpovědi
Drap

Tak to tedy asi ne, zřejmě jde jen počuraní. I v alkoholickém opojení nemusí být snadné pro některé jedince udržet moč.

iceT

To neznáš Stačí kapka, už to capká?
Penis i bez ejakulace vylučuje tekutinu, která malé množství spermií obsahuje, tedy je možné otěhotnět i bez výstřiku a dokonce i bez přímého styku, stačí blízký kontakt.

dubraro

Ejakulaci bez erekce mít lze, například drážděním prostaty. Otěhotnět bez erekce (přirozenou cestou) je poměrně obtížné, žena by si musela sperma do vagíny nějak sama dopravit. Jsou známy případy, kdy se tak stalo, například když chtěla otěhotnět proti vůli partnera.

zjentek

Všechno je možné. Tady by pro smysluplnou odpověď bylo dobré vědět, kdo se ptá. Seš holka? tak potom ANO, jistě. Seš kluk? Tak asi těžko…

Dochy

Ne příliš pravděpodobné, ale možné ano.

jsemjá

Penis automaticky reaguje na jeho pohyb. Mít sex bez erekce je téměř nemožné. Pokud nemáš poruchu erekce, tak se ztopoří hned. Ale proč se na to ptáš? Jestli si myslíš, že s erekcí to bude bolet, tak se moc bojíš. Přeji dobré š*kání.