Zachariáš608

Je možné opakovat poslední ročník na střední škole ,když si člověk není jistý , zda složí závěrečné zkoušky?

Je možné opakovat poslední ročník na Střední škole když si člověk není jistý jestli může dát závěrečné zkoušky?

Odpovědi
Drap

Ano, i když otázka je dost nejasná, tak lze opakovat i poslední ročník.

Edison

I závěrečné zkoušky se opakují, pokud je nedáš napoprvý. Ale jako větší problém vidím tu nejistotu jako takovou…