Zachariáš608

Je možné opakovat poslední ročník na střední škole i když má dobré známky ,ale přesto si není jistý zda může dát ZUZ?

Odpovědi
orwell

Tohle tak trochu nechápu. Známky dobré, nejsi si jistý. Pokud ti nic nebrání ke zkouškám jít, jako třeba velká absence během roku, neklasifikace, zdravotní stav apod., je pitomost ke zkouškám nejít. Pocit nejistoty má většinou každý, nikdo neví, co se může státi. Ale i v případě neúspěchu máš další šanci, takže proč to nezkusit? Jinak bys musel svůj požadavek projednat s ředitelem. Vyloučené to není, ale já bych to nedělal.

elkon

Domluv se ve škole, co vlastně chceš.