iceT

je mozne odpovidat na uzamcene otazky,ci nikoli?nebo primo kontaktovat tazatele,me to nejak nechce pustit.

Doplňuji:
no prave,ze pres profil me to nechce pustit.vzdy se mi ukaze,ze neprokliknu pres profil,ja jsem zatim amater pres tuto komunikaci.

Nejlepší odpověď
rynek878

ne,pokud bude nedostupný,potom můžete pouze přidat palce.

Další odpovědi
DusanOrlik

Samozřejmě že ne.Ale pokud chcete odpověďet přímo uživateli,tak klikněte na jeho jméno (zobrazí se vám jeho profil) a napíšete mu na email.

Bumbes

Dají se po uzamčení vkládat příspěvky už pouze do diskuze.

ReHu

Třeba ten někdo má profil neveřejný a nechce být kontaktován.
Potom už zbývá jen diskuze.