LenuleB

Je možné někde získat český manuál k programu CyberLink PowerDirector 9?

Je možné někde získat český manuál k programu CyberLink PowerDirector 9? Zakoupila jsem si v Lídlu Video grabber SVG2.0, ale nějak si nevím rady s nastavením programu, aby mi to správně fungovalo. Díky

Odpovědi
anonym

Čeština do programu by ti nestačila?
http://cestiny­.idnes.cz/power­director-0p5-/Software.aspx?c=A040407­_40702_bw-cestiny-software_bw

LenuleB

Bohužel ta verze, která k tomu byla je nějaká osekaná a ta čeština mi k tomu nejde přidat. Ale díky