Je možné nějak změnit IP notebooku?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

  1. IP adresu poskytuje provider internetu
  2. Ovládací panely > Síťová připojení > Připojení k místní síti > Vlastnosti > TCP/IP protokol > Vlastnosti

Další odpovědi
blesk26

Záleží jestli myslíte IP adresu v internetu, tak to nejde (jedině tím, že se přihlásíte k jiné síti, protože IP adresu vám dává poskytovatel internetu. U služeb typu ufon by mělo fungovat odpojení a připojení k internetu – adresy jsou poskytovány dynamicky)

Pokud myslíte IP adresu přímo notebooku ve vaší síti, tak to možné je postupem, který uvedl Michal Kole.

hanulka11

IP adresu si nemůžeš změnit

zde je k tomu diskuze -přesvědčíš se
http://notebooky-forum.notebook­.cz/viewtopic­.php?t=29877&sid=0604214­450dbd2ae581b57e2af­f0c9a8

led

IP je vlastne adresa vášho počítaču. Prideľuje ho prevádkovateľ internetu.
Podľa neho poznať, kde sa počítač nachádza. Každý štát má pridelený rozsah IP adries.
Identifikácia vášho počítača spočíva z dvoch čísiel:
IP – umiestnenie počítača s jeho presnou adresou a prihlasovacím menom – posledné trojčíslo IP
MAC číslo – meno počítača

umrlec

Ještě jestli jste tím myslel, že byste skryl svou identitu na internetu, ke kterému přistupujete skrze webový prohlížeč, můžete využít sítě Tor + pro pohodlí doplněk QuickProxy. Pro windows existuje specielně upravený Firefox – TorBrowser: http://www.tor­project.org/pro­jects/torbrow­ser.html.en