bolak

Je možné nechat postavit plot kolem normálního pole?

Prostě obyč zemědělský půda, tak kdybyste měli třeba mezi dvěma takovými pozemky úzkej pruh který by byl váš, tak jestli si ho můžete nechat oplotit. Jestli to nevadí když tam na těch sousedních pozemcích běžně jezděj různý ty kombnajny, traktory, transformeři a jiný kladkostroje.

Takže když okolo nevede žádná cesta ani stezka tak to nevadí? A nedělali by problémy ani ti „sousedi“? Jde o to že třeba když budou mít okolo pole s kukuřicí a já tam budu mít plot metr padesát vysokej, tak ho ani nemusí vidět, když tam pojede sklízet..před­pokládám že součástí běžnýho kombajnu není gpska

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ano, plot můžeš postavit dokonce i kolem nenormálního pole.

Další odpovědi
led

Máte právo chrániť si svoj majetok – zábranou zákonným spôsobom.

Drap

Na plot bys měl mít alespoň ohlášku. Nikde neni zakázáno, že by nebylo možno oplotit vlastní pozemek.

redy

A jak by se tam oralo, sklízelo, vláčilo a nevím co ještě. Ten vedle tebe by přišel o pár metrů půdy – kol plotu. Ty bys sis to třeba okopával motyčkou, takže ztráty by nebyly až tak hrozný 🙂
A je to tvůj nápad? 🙂

cukrar

Jasně že je to možné, viz:
https://mapy.cz/za­kladni?x=15.9049805&y=5­0.3235340&z=1­5&pano=1&pid=390­02873&yaw=1.972&fov=1­.257&pitch=0.135&sou­rce=muni&id=2514&q­=raso%C5%A1ky

normálně oplocený pozemek na poli

JájsemRaibek

A mimochodem, dnešní kombajny už džípíesku mají. Jen nastaví a jedou.