tony2412

Je možné naučit kočku chodit na normální WC?

Mám dojem,že už jsem to viděl někdy na videu,asi by se to muselo trošku upravit.....

Nejlepší odpověď
Rokio

http://hobby.id­nes.cz/kocka-zachod-treninkove-prkenko-dar-/hobby-mazlicci.aspx?c=A130311­_112602_hobby-mazlicci_mce

Další odpovědi
dubraro

Je to možné. Není to snadné.

Hankapolak

Možné to asi, ale připadá mi to nehygienické. Jsem milovnice zvířat a kočky jsou čistotné, ale asi to není nic pro mě. Určitě záleží na člověku a možná jde i o zvyk, pokud si první zvykne ta kočka:)) Zatím jsem to viděla jen v nějakým filmu:D

bububabu

Kočka známého se to naučila sama od sebe, jen teda po sobě nespláchla :)