zelí

Je možné na PS VITA stahovat hry?

Nebo musím všechny kupovat? Z ps storu nebo v krabici. Protipirátská ochrana PS3 vydržela dloooouho. Jak je na tom v současnosti PS VITA? DosDostal jsem možnost levně ji zakoupit.
Nejsem zloděj, kupuji hry jak na PC tak na PS4 ale ceny her na Vitu jsou někdy přemrštěné (na PS4 taky :)
Doplňuji:
Všechen software co aktuálně vlastním je originální! Od Windows, přez hry na PC, PS4 až po všecky aplikace na Androidu. Zajímalo by mě, kdo z Vás může toto říct! Tak laskavě nemoralizujte.

Odpovědi
arygnoc

keď sa vám ceny za čokoľvek zdajú premrštené, nekupujte to.

;-Q

PS:
prístroj s naištalovaným nelegálnym sw polícia zabaví (ak na to príde, ale pri dnešnom stave donášačov/udavačov to nevidím ako problém, stačí sa pohádať s kamošom a je to – niečo o tom vedia „zabíjačkári“ [udelené pokuty za zabíjačky boli výhradne pri kontrolách iniciovaných udavačmi]).

používanie nelegálneho sw sa tu už riešilo xkrát.