Spartaboy

Je možné mít problém, když jsem vlastně okopíroval něčí oblíbený playlist na Spotify?

Potom jsem u skladeb ze čtyř alb kde to šlo nahradil skladby za remasterované a přidal jednu skladbu která se mě líbí. Nedělal jsem to s úmyslem podvádět chtěl jsem mít pro sebe co nejlepší playlist. Ale teď mám chuť tento perfektní playlist dát jako veřejný všechny playlisty mám veřejné. Chci jej kontaktovat a poradit mu aby svůj playlist vylepšil ale nevím jak. Může se i stát že můj playlist bude nakonec oblíbenější! Ano už to chápu Pane Edisone. Takhle vyrůstá generace bez otců nebo s otci kteří nedokáží být vzorem. To si myslím.

Odpovědi
Edison

Ty problém máš už se svou samolibostí, neschopností objektivního posouzení vlastních činů. Další kdo potřebuje vodit za ručičku, místo toho, aby konečně začal používat mozek. Přesně vidím, kam ta generace směřuje.