fira

Je možné mít na jednom pc 2 emailové adresy?

Je možné mít na jednom pc 2 emailové adresy?A jestli ano tak prosím o radu jak to mám udělat.Děkuji.

Nejlepší odpověď
panenka

Na jednom PC můžeš mít emailových adres kolik chceš.Klikni si na "Založit nový meil kde vyplníš své údaje "uživatelské jméno,heslo které budeš mít,rok narození atd…až vše vyplníš opíšeš kod který máš uvedený v rámečku,potvrdíš že souhlasíš s podminkami,a dáš založit účet.

Další odpovědi
dagry

Jo, ale nesmíš (tak jako já) zapomenout heslo ☹. Takže používám jen jeden mejl (ten si pamatuju) a mám klid.

Jahoda

Panenka napsala přesný postup jak na založení nového účtu s čímž plně souhlasím. A také mám stejnou odpověď: Na vašem PC můžete mít e-mailových adres kolik chcete a není omezen žádný počet, který by jste nemohl(a) překročit. Můžete jich mít od dvou po padesát apod.

zuzka.kol.

Jasně dej založit nový email a pak už budeš vědět:-D

GangstaHelper

Emailová adresa není vázána na Váš PC, nacházi se na vzdáleném počítači (serveru), třeba Seznam.cz (to je ten server :)

Můžete mít emailových adres kolik jen stihnete založit.