jsemjá

Je možné mít alergii na masturbaci?

Jestli ano, tak jak by se projevila?

Odpovědi
Kepler

To asi ne. Alergie je přehnaná reakce imunitního systému organismu na nějakou látku nebo organismus (jen) z vnějšího prostředí. Sice se říká, že někdo má alergii na blbce, ale to je jen obrazně řečeno. No a na masturbaci? Tam dochází k úplně jiným pocitům 🙂

da ny

Spíše asi u někofu odpor při pohledu na ni…
;)

xiperio

Ano záleží na způsobu. Když si tam některá strčí něco, a na ten materiál je alergická, tak má problém.
No a ty když budeš mít ruce špinavé kdoví od čeho, tak možná taky.

Arne1

Ale jo, jasně. Modelový případ: žena bude alergická na to že provádím masturbaci bez ní.

anonym

Někdo má alergii na masturbaci, někdo na ořechy, jiný na komunisty.