JE možné, mít 60kg svalů, pokud vážím 70kg a nejsem kdovíjaký sportovec? (zvážila mě takto váha, co to umí)

Nejlepší odpověď
Alesh

No, to je samozřejmě kravina, měl bys být tak ze 60 % z vody.

Zdroj: http://www.in­body.cz/sloze­ni-tela-pomer.php

Další odpovědi
hanulka11

ta váha si tě neváží … to bych chtěla vidět kde máš tedy kosti a ostatní.....:D:D:D

WeeBear

Je to blbost, to sám uznej. Leda, že bys měl kosti z peří. 🙂

Hold váha podle všeho neumí. 🙂

anonym

Váha samotné kostry u průměrného muže je 30 – 40 % z váhy celkové. Všechny vnitřní orgány zhruba 12 % a krev 7 – 8 %. Když to sečteš, zbyde ti na svaly 40 – 45 %. Takže při váze 70kg by tvoje svalová hmota měla vážit ZHRUBA 30 kg. I když HODNĚ cvičíš, (vrcholová kulturistika), nemyslím že je možné výrazněji přesáhnout 50 %

zdroje informací: http://en.wiki­pedia.org

anonym

Moderní digitální váhy pouze uvádějí orientační podíl tukové tkáně, tj. oněch cca 10 kg. Takže jsi špatně přečetl a chybně odečetl údaj, který uvádí display. Podmínka je kontakt bosých chodidel, z nichž se indikuje poměr měřitelných parametrů.

venkovan

Tak to už jste mrtvej a nebo místo kostí máte kostru z uhlíkatých vláken.