Je možné měsíc po operaci slepého střeva navštěvovat solárium?

dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je možné měsíc po operaci slepého střeva navštěvovat solarium.Jestli záření jizvě vadit nebude,nebo jaký krem pouzit do solaria na jizvu.Predem dekuji

Nejlepší odpověď
Lucimia

Pokud je již jizva zahojená, nemělo by to vadit. Každý má ale jinou pevnost podkožního i kožního vaziva, tudíž nelze bez pohledu na jizvu znaleckým okem (lékařským) jednoznačně říci, zda-li můžete, či nemůžete solárium navštívit. Doporučuji zeptat se na to přímo lékaře.

A mimochodem, solárium je hnusná škodlivá věc, tak nevím proč už tam měsíc po operaci běžíte. Nadávám z toho důvodu, že se mi po JEDNOM soláriu v životě udělaly flíčky na ramenou a zádech. UŽ NIKDY VÍC!!!

Další odpovědi
BENYTA

Mám ted tři týdny starou jizvu přes celou klíční kost,ale ani kdyby mi po návštěvě solária měla téměř zmizet,radši si jí nechám,než bych tam kdy vlezla.Měla jste se na to zeptat lékaře,když vás propouštěli z nemocnice,nejlépe dermatologa…