Je možné krmit křečka krmivem a pamlsky pro morčata?

Kompletní krmivo, krekry, dropsy, tyčinky – vše s obsahem živin upraveným pro potřeby morčat (zejména zvýšeným obsahem vit.C)

Nejlepší odpověď
Drap

Je to možné

Další odpovědi
ondra07

Určitě je to možné. :)

Grim Reaper

Myslím že áno, my sme mali škrečka a morské prasiatko v jednej… prepáč, nespomeniem si, čo to bolo, skrátka mali spoločný domček, myslím že i krmivo mali spoločné a boli obaja v poriadku. Len odporúčam sypať mu aj slnečnicové semiačka, náš škrečok ich miloval :)

mišulka3589

Ahoj je to možné mám dva křečky a krmíme je taky krmivem pro morčata.ahoj