Je možné ještě dnes sehnat prvorepublikovanou vanu?

Zajímalo by mě,jestli je možné v dnešní době sehnat/koupit prvorepublikovou vanu a istalovat ji do novostavby,co vím tak tyto vany byly převážně v prvorepublikových vilách a prvorepublikových bytových domech v Praze. Děkuji

Nejlepší odpověď
marci1

Určitě. Stačí zadat retro vana. 🙂
http://jpeg.cz/i­mages/2017/07/­20/Oa1.jpg
https://www.go­ogle.cz/search?q=re­tro+vana&clien­t=firefox-b-ab&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­0ahUKEwjWsY7JxpfVAh­WEK5oKHdU8BBMQ_A­UICigB&biw=1352&b­ih=598#imgrc=tHFKR0SS­EOyrSM:

Další odpovědi
Drap

Ano je to možné. Jeden způsob je renovovat starou vanu a nebo zakoupit novou
https://www.bi­ano.cz/produk­t/8468109-volne-stojici-vana-adoria-1700x780-plus-sifon-plus-nozicky
Dnes se ale dá koupit i celá řada jiných volně stojících van. Každý si vybere podle svého vkusu, potřeb a peněženky. Osobně se mi líbí volně stojící dřevěné vany.

autacek

Ano, jde, ale pokud se chystáš do USA, doporučuji pořídit až tam a tudíž nepřevážet.

led

Použitú na zbúraniskách a skládkach
Novú o predajniach pod názvom retro…

anonym

V USA se stále hojně používají.

Renikled

Je možné v dnešní době ještě vůbec sehnat kvalitní vanu? Kde se podívat, abych si neodvážel domů nějaký akrylát?

Petrovskalui

Je možné i v dnešní době koupit kvalitní vanu. Já bych doporučil se podívat na vanu ze smaltované oceli, protože ta je odolná a odolá vlastně proti mechanickému poškození, ale i proti kyselinám a chemikáliím.

Renikled

Vy jste si takovou vanu teda koupil? Mohl bych se případně pozeptat, kde jste ji koupil?

Petrovskalui

Můžete určitě. Zkuste se podívat na stránky německého výrobce Kaldewei, vany ale i ostatní výrobky normálně u nás koupíte i za slušně ceny a se 30 letou zárukou od výrobce. Navíc se můžete objednat i protiskluzovou úpravu a vana pak díky tomu bude taky bezpečnější.