Deninqa

Je možné ist na operaciou s dusivym ale nepravidelnym kašlom?

Dobrý deń, rada by som informovala ohľadom operácie cysty v nosovej dutine, ktorú mám plánovanú na zajtra spolu s nosovou prepážkou.Mam dusivy kašel , ale nie častý.V piatok som bola u anesteziologicky a ta mi povedala ze sa musim preliecit a prist v pondelok nemam pocit aby to do dnes nejak ustupilo ale ona to dnes schvalila a podpisala. Okrem toho 29.1 už mam letiet naspäť do zahraničia bude to možné ak operácia dopadne dobre alebo nie???ďakujem pekne Denisa

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak na to obojí asi odpoví jen lékař – hlavně ať to dobře dopadne.

Další odpovědi
mosoj

Nevím jaká je praxe ve vašem středisku. Ale anesteziolog se k tomu vyjadřuje den před operací. Zároveň vás informuje o způsobu anestezie. Pochybuji že by vás vzali na operaci přepážky s kašlem. Po operaci to hodně krvácí!!
Ale to je věc anesteziologa a operatéra.