Geo

Je možné instalovat a provozovat aplikaci Nokia mapy v jiných telefonech než Nokia?

Doplňuji:
(jen navigace zdarma)

Nejlepší odpověď
www

Zkoušeli jsme a na nešlo to na SE, pravděpodobně tedy ne.

Další odpovědi
anonym

v jiných telefonech jsou zase jiné mapy … třeba v android telefonech od samsungu, htc, lg, motoroly … jsou to třeba Google Mapy

terry

Předpokládám, že Nokia mapy jsou určeny pro Nokie. Je to málo pravděpopdobné.
Něco to stálo a tak si to Nokia chce, logicky, nechat pro sebe.
Mezi různými značkamu telefonů nefungují často ani přenosy vizitek. Ale má se to napravit, aby byly aspoň tyto kompatibilní.

Hykam

Moc bych se divil, kdyby to šlo. Je to jejich konkurenční výhoda, tak proč by to měli dát k dispozici své konkurenci.
Pokud by výrobce konkurenčních telefonů aplikoval do svých výrobků aplikaci, která by to umožňovala, tak by se zcela jistě Nokie pránila právní cestou.