jirka323

Je možné ihned odjet s automobilem vydraženým v nedobrovolné dražbě, a nebo je nutný odtah?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud splňuje všechny předepsané podmínky a má všechny platné doklady lze i odjet. Bude však nutné sjednat pojištění.

Další odpovědi
zzzzz

Pojištění si sjednáš klidně přes internet nebo po telefonu, to problém není, zelenou kartu vytiskneš i na mobilní tiskárně. Spíš jestli k němu budou klíče??? Ono často u nedobrovolných dražeb, zrovna ty klíče chybí. Také záleží na dražebních podmínkách, zda umožňují převzetí vozidla ihned, nebo zda je předáno třeba na jiném místě.

cukrar

Jiří, není důležité jak jste získal vozidlo, ale jaké k němu máte doklady.
Abyste mohl v klidu odjet, potřebujete řidičák, malý techničák, PLATNOU zelenou kartu, platnou stk.
Pokud z tohoto něco nemáte, riskujete sankce!!

honza19hk

ono taky záleží jakou vzdálenost,ale bez zaplacené pojistky bych to neriskoval.Někdo tě nabourá nebo ty jeho a odprdneš to ty protože to budeš muset zaplatit a ještě dostaneš pokutu že nemáš zaplaceno. Pokud nemá značky a nemáš převozní značku,pak je také lepší ho vézt na podvalu.

Sůwa

Mimo již jmenované dokumenty hlavně potřebuješ pohonné hmoty, záleží na tom, kde se dražba konala. Bez nich zaručeně neodjedeš 🙂