Fidel

Je možné exportovat věci z profilu na Facebooku? Všechny statusy, fotky na zdi atp.?

nejde mi o variantu CTRL+C CTRL+V, ale nějaký nástroj FB nebo 3. strany…

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Ahoj o ZÁLOZE, deaktivaci a smazázní jsem psal zde:
http://kdosiod­jinud.cz/jak-deaktivovatsma­zatarchivovat-ucet-na-facebooku.a213.html

ano jde stáhnout kompletní záloha :)

Další odpovědi
mosoj

Fotku lze normálně stáhnout.
Zobraz si ji v zobrazovači a pod obrázkem máš volbu „možnosti“. Pak zvol „uložit jako“.
Doplňuji:
Od 1. dubna 2012 lze na FS ukládat fotky o šířce až 2000 px. V té samé velikosti to stáhneš.