rady74

Je možné dostat příspěvek na bydlení,když jsem v podnájmu?mám na to samozřejmně papír.nájem je asi 9tis. a příjem asi 8t

Nejlepší odpověď
zzzzz

Záleží, co si pod slovem podnájem představujete. Pokud tam s vámi ještě někdo bydlí, tak se posuzujete spolu dohromady. Pokud tam bydlíte sám a máte řádnou nájemní smlouvu a trvalý pobyt (což je jen administrativní údaj) tak na příspěvek máte nárok. Ještě doplním, že jsou 2 dávky na bydlení Příspěvek a doplatek.

Další odpovědi
briketka10

nárok na příspěvek máte pokud jste trvale přihlášena..
zdroj:
http://portal­.mpsv.cz/soc/ssp/­obcane/prisp_na_by­dleni

Conchus

Proč si nepořídíte něco levnějšího, když neumíte vydělat peníze? To se musí o vaši lenost či neschopnost starat nějaká sociální síť?