versimo89

Je možné dostat podmínečné propuštění když je odsouzený na 24měsíců? I s tím že mu byla proměněna podmínka

Nejlepší odpověď
standa

Pokud byl odsouzenému jeho podmíněný trest proměněn na nepodmíněný, tak o podmínečném propuštění lze za určitých okolností požádat, ale v drtivé většině případů až po odpykání poloviny trestu.

V kterých případech lze žádat o prominutí dříve než-li „po půlce“, tak to doporučuji zkonzultovat s advokátem, který by vám měl být nápomocen při podání žádosti…

Další odpovědi
Venka

Můžete to upřesnit, v kterých případech?O jaký zákon se jedná?