sio

Je možné dostat chřipku i angínu zároveň?

Odpovědi
mosoj

Je třeba rozeznávat angínu od bolení v krku a nachlazení od chřipky !!
Ano jsou to odělené nemoci obojí se přenáší kapénkovou infekcí od lidí kteří jsou zrovna nemocní. Žádný virus chřipky si zdravý člověk trvale v sobě nenosí !!
Když onemocníš imunitní systém je oslaben bojem s nemocí a je pravděpodobnější že chytíš ještě něco dalšího. Proto se nemá chodit ven ! Teda nejen proto!
Totéž je s prochladnutím. Když je tělo prochladlé je imunitní systém také oslaben a bakterie nebo viry s kterými jsme denně ve styku se snáze projeví a způsobí onemocnění.

Conchus

Jistě, kombinované infekty jsou pravděpodobné. Zvlášť zde, když jeden je virového druhý bakteriálního typu.

adal alkybok

Samozřejmě. Nebo poopravím otázku – mít oboje zároveň. Každý z nás je permanentím nosičem jednoho.Tedy chřipky. Někdo,v tom horším případě angíny.To je pro organizmus v případě zanedbání fatální. Takže chřipku si nosíme všichni jen v případě oslabení organizmu zvítězí a po týdnu nezmizí,ale jak se správně uvádí,ustoupí. A k tomu se nakazit angínou je v případě oslabení snadné,pokud se nemocný dál pohybuje v infikovaném prostředí.Potvrdit toto na sto procent může jen laborka.Pak musí nastoupit striktní antibiotika a poslouchat doktora i tělo.Přeji pevné zdraví. Adal