Je možné dnes užívat služby např: domácí notář, lékar atd, něco jako rodinný?

Vim ze nejsou zdarma,ale kde je najit?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Určitě ano, je to jen o penězích, tudíž pokud danou službu např. notáře zaplatíte není problém, aby vás navštívil doma a listiny ověřil.
Jinak pokud důvěřujete svému lékaři a jste s ním spokojena, zcela určitě jej doporučíte i ostatním členům rodiny. Pak záleží na dohodě s lékařem, jelikož on může ordinovat i mimo svou praxi, že vás doma navštíví a vyšetří.