David777

Je možné dělat práci kurýra s řidičským průkazem sk. B a pouze se základním vzděláním?

Odpovědi
Malvína

Ano, je to možné.
Vzdělání je velmi důležité, ale při této práci i řidičské schopnosti.

Maturita vs. čerstvý řidičák, základka vs. 10 let za volantem. Kdo má větší šanci?
Ne vždy dokáže maturita “zachránit prdel”, často se nahlíží i na jiné předpoklady jedince, jeho zkušenosti a dovednosti. Pro této profesi je nutná i rychlost – musí se předat xxx balíčků denně dle normy.

elkon

Kurýra může dělat každý „trouba“, který zná dané město. K tomu není potřeba žádné vzdělání.

da ny

Jen v případě personální nouze (DPP a DPČ v sezoně).
Vždy dostane přednost SŠ vzdělání, nejlépe s maturitou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

David777

Děkuji za odpovědi