3l

Je možné dát pod pudr jen krém?

Můžu nosit pod pudrem jen krém? Nechci každý den dávat pod pudr make-up a slyšela jsem že někdo tam dává jen krém, aby se pleť nevysoušela, protože jí pudr sám o sobě dost vysouší. Popřípadě jaký krém, obyčejný nebo nějaký speciální? Nechci nic podcenit…

Nejlepší odpověď
Lucijej

Je to možné. Používá se stejný krém jako pod make-up – podkladový krém. V dnešní době se na přebalu krémů uvádí, jestli je k tomu vhodný.

Další odpovědi
hanny 2

Také mne přestalo bavit každý den se plácat make-upem,dávám si normálně denní krém /v mém věku ještě pod krém nějaké sérum/ a pak to přepudruji,abych se neleskla.Úplně to stačí.

Damiana

Můžeš, ale make-up pleť chrání před vnějšími vlivy. Na léto je ale pudr ideálnější. Jen nezapomeň používat podkladový krém s ochranným faktorem nebo přímo lehce tónovací krém. Osobně mám velmi dobrou zkušenost s minerálním pudrem od L'Oréal. Perfektně se nanáší, dobře kryje a vypadá přirozeně.
Tady máš odkaz.
http://a1kosme­tika.cz/produkt-50-loreal-zmatnujici-mineralni-pudr-4,5g.html