Zdenkyla

Je možné, abych vyřídila pas/ OP pro své dítě na jiném úřadě než nám přesně přísluší? Například, když jsme z Prahy -zápa

Je možné, abych vyřídila pas/ OP pro své dítě na jiném úřadě než nám přesně přísluší? Například, když jsme z Prahy -západ, můžu pas vyřídit i na praze 3? Děkuji za odpověď

Odpovědi
Hakunamatata

Jistě, ze to jde a ani to netrvá déle než je standardní délka 3 týdny. Vyzkouseno teda jen s OP a ridicakem. S pasem me hnali na trvale bydliště.

Zdenkyla

Děkuji, doufám, že to tak bude i u OP pro dítě mladší 15ti let.