Je možné abych to přivolal ?!

Každodenně jezdím úsekem,kde je silnice rovná,mírně s kopce,ale potom je prudká levá zatáčka. Včera ráno,když jsem se vracel z noční směny, manželce jsem řekl: to se divím,že tu ještě nikdo z té zatáčky nevyletěl do polí a dnes,když jsem jel opět z noční,před zatáčkou byla dlouha brzdná dráha,která směřovala přímo do polí,kde ještě cca 20 metrů byly stopy po pneumatikách! Tak co,přivolal jsem to,či ne?!

Nejlepší odpověď
Syd

Ne, nepřivolal, to je fyzicky vyloučeno, byla to náhoda.

Další odpovědi
Sůwa

Kdo ví, kolikátá nehoda to byla, jen jsi zrovna nejel kolem. Pokud bys to přivolal, nejspíš bys z té zatáčky vyletěl sám a to se ti naštěstí nestalo. Tak buď rád, ale raději už nepřivolávej 🙂

led

Určite, často tadiaľ jazdíte, vozovka si na vás zvykla a svojou prezývkou ´barbakan´ ste vytvoril „barbakan = , pevnostný prvok so strielňami, ale aj otvor v múre na odtok vody“ v prenesenom význame dieru na opustenie cesty. Ale prečo práve v zákrute? Há?
Pre vašu reputáciu:
Skutočnou príčinou ste ale určite neboli vy, ale:
neprispôsobenie jazdy daným podmienkam,
podľa popisu – neprimeraná rýchlosť.

anonym

A není to třeba jen tím, že je to běžně nebezpečný úsek s pravidelnými nehodami a jen teď, díky zbytkům sněhu a bláta jsou stopy zřetelně markantní, kdežto po zbytek roku za sucha je okolojedoucí řidiči třeba ani nezaregistrují?

hanny 2

Je možné,že jsi nadaný jasnovidec a ani o tom nevíš!Podvědomě jsi tušil,aniž by sis to uvědomoval,že se to brzy stane!
Ale telepatie funguje,stává se mi,že si na někoho,koho nevídám zas tak často, vzpomenu,zazvoní telefon a on/ona mi zrovna volá!

veruska

Nepřivolal.Takové podivnosti s mi někdy stanou,třeba řeknu o někom že tu dlouho nebyl a ještě ten den,nebo druhý,se ukáže.Čím to teda je?Někde jsem četla,že máme poslouchat svůj vnitřní hlas,ledasco nám prý napoví.Kdo to ale umí.

poa.li

V takovém místě je podobná nehoda dost pravděpodobná. Napadá mě však, že to mohlo být i obráceně: Blížící se událost ovlivnila Vaši mysl. Třeba… Variant je nepočítaně.